• rzepak.jpg
  • chaber.jpg
  • czerna2.jpg
  • odra.jpg
  • czerna1.jpg
Start
piątek, 28 lutego 2020
"POŻYTECZNE WAKACJE" W NIELUBI Drukuj
wtorek, 30 lipca 2019
W dniach od 08.07 – 15.07.2019 r. odbyła się kolejna edycja projektu pn.: „Pożyteczne wakacje” dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat z miejscowości Nielubia.

Tak jak w poprzednich edycjach na dzieci czekało szereg atrakcji. W tym roku projekt rozpoczął się  pracami porządkowymi, uczestnicy pięknie wysprzątali całą miejscowość Nielubia, a  nagrodą były ciekawe wycieczki.

Pierwsza odbyła się do Krainy Zabawy Bogilu. Tam na naszych milusińskich czekały: ogromny labirynt pełen niespodzianek, zjeżdżalnie, trampoliny, kolorowa lokomotywa, pneumatyczne strzelanie kulkami i gokardy.
Następnego dnia dzieci mogły wyszaleć się w Parku trampolin w Lesznie.
Kolejny wyjazd był do Boszkowa do Krainy Smaków. Tam na warsztatach pn.: „Chatka Pradziadka” uczestnicy projektu własnoręcznie zrobili masło, piekli babeczki, wyciskali soki. Mieli okazję posmakować potraw swoich pradziadków.
Ostatni wyjazd był do Głogowa do kina na film pt.: „Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki”.

Zakończenie projektu odbyło się na sali wiejskiej w Nielubi. Był wielki tort od rodziców uczestników Pożytecznych wakacji, smażona kiełbaska, owoce, słodycze no i upominki. Miłym akcentem była obecność Wójta Gminy Żukowice pana Krzysztofa Wołoszyna.

Sołtys pani Ewa Warych wraz z Radą Sołecką i Radnymi wsi Nielubia dziękują właścicielowi firmy „Joker” panu Janowi Niemasz, kierowcy,  panu Bronisławowi Witkowskiemu oraz wszystkim osobom, które pomagały przy organizacji „Pożytecznych wakacji”.


GALERIA ZDJĘĆ
 
Top! Do góry